Ogrzewania wodne

OGRZEWANIA WODNE
Dla zwiększenie komfortu użytkowania pojazdu oraz w celu wydłużenia cyklu życiowego silnika polecana jest instalacja systemu ogrzewania wodnego, czyli popularnego systemu grzewczego umożliwiającego regulację temperatury wewnątrz pojazdu bez konieczności uruchamiania silnika. Zaletą zastosowanie ogrzewania wodnego w porównaniu do konkurencyjnego systemu powietrznego jest nie tylko możliwość podniesienia temperatury wnętrza kabiny pojazdu, ale także ogrzanie silnika.

Ogrzewanie postojowe AUTOTERM - GWARANCJA:
Aby zapewnić użytkownikom końcowym naszych produktów wyjątkową obsługę od 15 września 2020 r., Autoterm oferuje globalną 3-letnią gwarancję na wszystkie instalacje nagrzewnic zarejestrowane przez certyfikowane centra serwisowe Autoterm.

Również na wszystkie nagrzewnice, które zostały zarejestrowane w tym roku 2020 w naszym systemie online przez certyfikowany serwis Autoterm zapewniamy dodatkowy +1 rok gwarancji
Zwróć się do certyfikowanego centrum serwisowego Autoterm w celu instalacji produktu i uzyskaj 3-letnią gwarancję.
Ogólne warunki gwarancji znajdują się również na stronie producenta: https://autoterm.com/warranty

SPOSÓB DZIAŁANIA OGRZEWANIA WODNEGO
Funkcjonowanie wodnego ogrzewania postojowego możliwe jest dzięki obecności niezależnej pompy paliwa oraz płynu chłodniczego. Pobrane ze zbiornika paliwo ulega spaleniu i tym samym doprowadza do podgrzania cieczy chłodzącej. Płyn krąży wewnątrz zainstalowanego obiegu i dzięki temu ogrzewa silnik oraz wnętrze pojazdu. – Ciepłe powietrze dostaje się do kabiny poprzez nawiewy będące elementami systemu wentylacyjnego pojazdu.

Prezentowany system najczęściej stosowany jest w związku ze swoimi możliwościami grzewczymi. Warto jednak pamiętać, że ogrzewanie wodne posiada również dodatkowe funkcje, które sprawiają, że może się ono okazać przydatne nawet w najbardziej upalnym okresie. Między innymi za sprawą prezentowanego systemu można szybko przewietrzyć pojazd i w ten sposób obniżyć nadmiernie wysoką temperaturę.

Artykuł 1 - 5 z 5